Najlepsze produkty i rozwiązania dla firm i instytucji
ŚCIANA WIDEO

Zwróć na siebie uwagę wielkoformatowymi panelami ściennymi.

Ściany wideo, z ang. video wall czy wideowall to nowoczesne rozwiązanie dające możliwości generowania treści i grafik dostosowanych do potrzeb marki. Takie ściany multimedialne można dowolnie dopasować do ściany, kolumn czy innych elementów wnętrza tak, aby uatrakcyjnić jej wygląd, a jednocześnie wykorzystać powierzchnię w ciekawszy sposób. Szeroki wybór formatów wyświetlaczy od Prestigio Solutions i ich funkcje ułatwiają skuteczną komunikacje na wielu powierzchniach jednocześnie. Ściany wizyjne wyglądem przypominają wieloformatowe ekrany.

Możesz dopasować monitory do ściany, witryn sklepowych czy małych wnęk.

Dzięki swojej modułowej budowie i bezszwowym bokom można je dowolnie projektować, skalować, przebudowywać i dostosowywać do otoczenia. Sprawdzą się zarówno jako elementy zabudowy ścian, jak również jako pojedyncze, modułowe konstrukcje. Brak bocznych ramek sprawia, że ściany wideo dobrze komponują się z otoczeniem, nie naruszając ich estetyki. Można uzyskać bardzo ciekawy i jednolity obraz wpisujący się w wystrój każdego wnętrza. To klienci decydują co, kiedy i w jaki sposób się wyświetla.
 • Bądź bardziej widoczny
  Branże handlowe szczególnie doceniają możliwości ścian wideo. Nie sposób bowiem pominąć kolorowych, jasnych obrazów, które na bieżąco zmieniają komunikacje i obrazy. Takie rozwiązanie pozwala na szybsze działanie, aniżeli reklamy drukowane. Często decyduje o konkurencyjności na rynku, pozwalając wyprzedzić pewne sytuacje lub dostosować się do zmieniającego się otoczenia.
 • Wielkoformatowe monitory informacyjne
  Wielkoformatowe ekrany sprawdzą się jako monitory informacyjne w instytucjach publicznych tj. galerie, hotele, muzea, ale również w obiektach komercyjnych: sklepy, kina, biura.
 • System monitoringu wizyjnego
  Ściany wideo doceniane są również w systemach monitoringu wizyjnego, a także w centrach zarządzania i sterowania.
  Ściany monitorów zostały zaprojektowane z myślą o obiektach biznesowo przemysłowych, często czynnych cała dobę. Wydajność naszych ścian wideo pozwala na pracę ciągłą w systemie 24/7.

Sprawdź jak zastosować ściany wideo w Twoim biznesie!

Systemy modułowe dają możliwość tworzenia różnych konfiguracji, co sprawia, że ściany wideo mają zastosowanie w niemal każdej branży. Usprawniają komunikację i w zależności od potrzeb firmy mogą służyć jako elementy informacyjne czy wielkoformatowe reklamy w branżach handlowych.
Otrzymaj darmową prezentację DEMO od naszego eksperta

Zdalne zarządzanie treścią

Nasze rozwiązania wielkoformatowe posiadają zdalny system zarządzania treścią. Dzięki temu na bieżąco możemy zmieniać i planować treści wyświetlane na urządzeniach, a także dopasować reklamy w odniesieniu do pory dnia lub wydarzenia. Z dbałością o spójny przekaz ora zterminowość, za pomocą jednego kliknięcia zmieniamy komunikację w całej sieci np. sklepów
Oprogramowanie Digital Signage pozwala również analizować zachowanie użytkowników oraz badać ich interakcje z urządzeniem. Więcej o funkcjach Digital Signage dowiesz się tutaj.
Najbardziej popularne rozwiązania w naszej ofercie to ściany wideo w oparciu o monitory Prestigio Solutions, ekrany diodowe Led oraz monitory LCD.

Digital Signage Video wall

Wszystkie powyższe aspekty wpływają na wrażenia związane z odbiorem. Nie da się bowiem przejść obojętnie obok takich obiektów.
Warto dodać, że najważniejszym zadaniem ścian wizyjnych Digital Signage jest ich przekaz. Jasny obraz, wysoka jakość i nasycenie kolorów przykuwa wzrok, a także o wiele wierniej oddaje zamysł artystyczny.
Oprogramowanie Displayforce, które dedykujemy systemom Digital Signage pozwala wejść na wyższy poziom komunikacji z klientami i sprawia, że ściany wizyjne pozwalają na analizowanie ruchu w sklepie, odczytują zachowanie i wygląd klientów. Na podstawie tego możemy dowolnie komunikować się z klientem, angażować go w wyświetlany komunikat, aby następnie analizować ich zachowanie. Jest to innowacyjne rozwiązanie na rynku polskim.
Korzyści
 • Wysoka jakość
  Nasze rozwiązania to efekt wielu lat doświadczeń na rynkach: IT, loT, AI. Oferujemy systemy od wiodących producentów z całego świata.
 • Unikalne doświadczenie
  Nasz zespół jest naszą siłą! Cenimy sobie ludzi z pasją, a nasi doradcy to doświadczeni specjaliści z ogromną wiedzą.
 • Dajemy wsparcie
  Pomagamy zintegrować systemy, zajmujemy się montażem sprzętu, jak również szkolimy klientów w obsłudze. Masz pytanie? Nasi doradcy chętnie pomogą i rozwieją wszelkie wątpliwości.
 • Szeroka oferta
  W swojej ofercie posiadamy szeroki asortyment sprzętu światowych producentów. Nasza oferta jest odpowiedzią na potrzeby klientów, dlatego stawiamy na wielofunkcyjne rozwiązania wspierające rozwój i konkurencyjność firm.
 • Indywidualne podejście
  Cenimy czas naszych klientów. Staramy się poznać oczekiwania, aby móc zaproponować najbardziej kompleksowe rozwiązania.
 • Efektywny serwis
  Posiadamy Centrum Serwisowe w Polsce, które służy wsparciem i pomocą w każdej nagłej sytuacji.
Otrzymaj darmową prezentację DEMO od naszego eksperta
UMÓW DARMOWĄ PREZENTACJĘ DEMO