Skontaktuj się z nami
Jeżeli nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytania, skontaktuj się z nami.
* Administratorem danych osobowych jest Acean.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Raszynie, właściciel marki Acean.pl, adres: 05-090 Raszyn ul. Słowikowskiego 81C, e-mail: info@acean.pl, telefon: 451 600 609, (Administrator). W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych, w tym ich profilowaniu.
B2B Sales Manager
Grzegorz Biela
B2B Sales Manager
Michał Stefański
B2B Sales Manager
Piotr Dębiec
B2B Sales Manager
Armen Akopian
Jak z nami współpracować?

DAJ ZNAĆ, CZEGO POSZUKUJESZ

Wypełnij formularz kontaktowy, opisz nam czego potrzebujesz lub wymień konkretne produkty, które Ciebie interesują

ZAPROPONUJEMY ROZWIĄZANIE

Skontaktujemy się z Tobą tak szybko jak będzie to możliwe, przedstawimy ofertę oraz upewnimy się, że nasza propozycja spełnia Twoje wymagania. W razie potrzeb chętnie odpowiemy na wszystkie pytania, które Ciebie nurtują.

ZREALIZUJEMY TWOJE ZAMÓWIENIE

W umówionym terminie przygotujemy Twoje zamówienie. Pamiętaj, że na każdym etapie realizacji możesz liczyć na pomoc Twojego osobistego doradcy!

Korzyści
 • Wysoka jakość
  Nasze rozwiązania to efekt wielu lat doświadczeń na rynkach: IT, loT, AI. Oferujemy systemy od wiodących producentów z całego świata.
 • Unikalne doświadczenie
  Nasz zespół jest naszą siłą! Cenimy sobie ludzi z pasją, a nasi doradcy to doświadczeni specjaliści z ogromną wiedzą.
 • Dajemy wsparcie
  Pomagamy zintegrować systemy, zajmujemy się montażem sprzętu, jak również szkolimy klientów w obsłudze. Masz pytanie? Nasi doradcy chętnie pomogą i rozwieją wszelkie wątpliwości.
 • Szeroka oferta
  W swojej ofercie posiadamy szeroki asortyment sprzętu światowych producentów. Nasza oferta jest odpowiedzią na potrzeby klientów, dlatego stawiamy na wielofunkcyjne rozwiązania wspierające rozwój i konkurencyjność firm.
 • Indywidualne podejście
  Cenimy czas naszych klientów. Staramy się poznać oczekiwania, aby móc zaproponować najbardziej kompleksowe rozwiązania.
 • Efektywny serwis
  Posiadamy Centrum Serwisowe w Polsce, które służy wsparciem i pomocą w każdej nagłej sytuacji.
F.A.Q.