Get a FREE live demo presentation from our expert

Acean.pl dla biznesu - Najlepsze produkty i rozwiązania dla firm i instytucji

Acean.pl jest częścią ASBISc Enterprises PLC (WSE: ASB) wiodącego dystrybutora sprzętu IT.  
Jesteśmy pionierami w rozwiązaniach dla branż IT, loT, AI. Nasze oddziały znajdują się w 27 krajach na rynkach CEE, FSU, MEA.  

Pomagamy rozwijać skrzydła Twojej firmie.

Dlaczego warto z nami współpracować?

100% produktów wysokiej jakości 
Gwarancja satysfakcji :
 1. Międzynarodowe doświadczenie gwarantuje pracę ze stabilnym partnerem
 2. Dodatkowe usługi oraz marketing rozszerzą Twoje możliwości, zadbają o wizerunek
 3. Ocean możliwości - Nasza szeroka oferta rozwiązań w pełni zrealizuje Twoje potrzeby

Oferujemy

Oferujemy najwyższej jakości systemy wideokonferencyjne zapewniające wyraźny obraz w rozdzielczości 4K. Osiągnij krystalicznie czysty dźwięk dzięki wbudowanej redukcji oraz głośnikom wysokiej jakości. Wśród naszych rozwiązań znajdziesz kamery osobiste, urządzenia do mniejszych oraz większych sal konferencyjnych.

To nie wszystko! Ułatwiamy prowadzenie wideokonferencji, oferując Twojej firmie innowacyjne oprogramowanie. Zintegruj swój system z o365, Exchangem, kalendarzem Google tak, aby w wygodny sposób śledzić swoje spotkania. Dołączaj do spotkań jednym kliknięciem niezależnie czy jest to Teams, Zoom, Skype, Slack czy Webex.
Systemy wideokonferencyjne
Monitory interaktywne i dotykowe
Nowoczesne monitory interaktywne i dotykowe ułatwią Ci prowadzenie spotkań oraz szkoleń. Rozdzielczość 4K sprawi, że nawet najdrobniejsze szczegóły Twojej prezentacji są nie tylko widoczne, a jeszcze bardziej spektakularne. Dzięki wbudowanemu komputerowi, głośnikom oraz Wi-Fi, multiboard staje się platformą, która zapewni wysoką funkcjonalność Twojej sali.

Zamień nudną prezentację w ciekawą interakcję ze swoimi słuchaczami. Udostępniaj bezprzewodowo ekran komputera z systemem Windows lub MacOS, tabletu czy telefonu opartego
o system iOS lub Android. Rysuj, zapisuj, notuj, a następnie udostępnij swoje notatki wszystkim uczestnikom.
Zostań zauważony! Chcesz zainteresować swoich klientów lub pracowników? Przekazać ważne informacje lub reklamę? W dzisiejszych czasach najskuteczniejszą metodą są wysokiej jakości panele interaktywne! 

Digital Signage od Prestigio Solutions zagwarantuje, że Twój przekaz będzie jasny i czytelny. Nasze ekrany, totemy oraz kioski obsłużysz jednym kliknięciem, dzięki innowacyjnemu systemowi Displayforce. Program ten dzięki zastosowaniu AI rozpozna odbiorców i automatycznie wyświetli odpowiednie informacje! 
Digital Signage
Oprogramowanie  
JoinU - ułatwi organizację oraz prowadzenie wideokonferencji. Zintegruj z nim swój dowolny kalendarz oraz połącz dowolną aplikację do prowadzenia spotkań. Następnie dzięki funkcji „One Click Meeting Join” wejdź na spotkanie i wyświetl swój materiał bezprzewodowo z laptopa, tabletu czy telefonu.

Displayforce – Intuicyjny system pozwalający na zarządzanie wyświetlanymi materiałami marketingowymi. Wystarczy jedno kliknięcie, aby zautomatyzować wyświetlane treści na dowolnej ilości ekranów. Rozpoznaj Twoich odbiorców na podstawie m.in. wieku, płci oraz nastroju, a następnie wyświetli materiał odpowiedni dla nich. Dodatkowo wszystkie analizy, statystyki sprawdzasz w czasie rzeczywistym.
Pozostań w pamięci swoich współpracowników i kontrahentów na dłużej, oferując im ciekawe prezenty. W naszej ofercie znajdziesz nowoczesne Powerbanki, szybkie ładowarki bezprzewodowe oraz stacje ładujące. Zainteresuj się automatycznymi otwieraczami do win, które sprawią, że będziesz mógł dłużej cieszyć się znakomitym smakiem ulubionego trunku.

Potrzebujesz czegoś na najwyższym poziomie? Zapewnij sobie i swojej firmie wyselekcjonowane systemy nagłośnienia, bezprzewodowe głośniki oraz luksusowe słuchawki od marki BANG & OLUFSEN. Połącz elegancję i tradycję, zapewniając sobie najwyższej jakości doznania wzrokowe dzięki telewizorom Loewe. Każdy z produktów jest indywidualnie kalibrowany i optymalizowany dla zapewnienia niezwykłej przyjemności użytkowania.
Prezenty i produkty Premium

Jak z nami współpracować?

Apple dla biznesu

Wybierz MacBooka i zaimplementuj złoty standard swoim programistom. Według badania przeprowadzonego przez Forrester Research ponad 80% firm IT wybiera Mac jako swoje narzędzie pracy.

Eksperci zgadzają się, że wybór technologii i urządzeń ma bezpośredni wpływ na codzienne i zawodowe doświadczenie, lojalność oraz zaangażowanie Twoich pracowników. Wszystko to są główne kryteria niezbędne do wysokiej jakości usług i sukcesu biznesowego.
Rozwiązania konferencyjne.
Przestrzeń dla Back-Office,
Mobilna przestrzeń dla Back-office,
Przestrzeń dla Projektantów,
Przestrzeń dla Programistów,
Doskonałe zarządzanie projektami,
Rozwiązanie obejmuje:

Usługi dla Apple

Wymiana aktualnych urządzeń na nowy produkt Apple, z pokryciem różnicy w opłatach.
Wymiana
Szkolenia produktowe Apple w zakresie rozwiązań biznesowych i rozwiązań MDM (Jamf).
Edukacja
Zmniejszenie kosztów podczas modernizacji parku technologicznego. Twoje urządzenia zostaną zakupione po upływie okresu amortyzacji.
Zakup wtórny
Usługa gwarantuje oprogramowanie do zdalnego zarządzania, konfiguracji i ochrony urządzeń i danych firmowych.
JAMF
Wydajniejsze komputery Apple dostosowane osobiście do Ciebie. Zwiększona pamięć RAM, wydajniejsza karta graficzna, procesor itp..
Niestandardowy MacBook
Ochrona Twoich urządzeń przed kosztownymi naprawami, nawet po wygaśnięciu standardowego okresu gwarancji.
Rozszerzona gwarancja

Korzyści

 • Osobisty opiekun klienta
  Dedykowany opiekun pomoże, doradzi i zaproponuje optymalne rozwiązanie. Możesz liczyć na jego wsparcie na każdym etapie współpracy!
 • Indywidualna oferta 
  Przygotowujemy spersonalizowaną ofertę dla Twojej firmy, bazując na realizacji potrzeb i wytycznych, przedstawionych przez Ciebie.
 • Profesjonalna obsługa
  Nasz zespół składa się z doświadczonych specjalistów, którzy od lat dbają o zadowolenie klientów. Zajmiemy się wszystkim za Ciebie, powiedz nam tylko, czego potrzebujesz.
 • Konkurencyjne ceny
  Każda nasza oferta jest przygotowana indywidualnie pod Twoje potrzeby. Wybierając rozwiązanie dla Ciebie, kierujemy się również tym, aby oferta była optymalna pod względem kosztów i korzyści.
 • Rzetelnie dobrany sprzęt
  Naszą rolą jest doradztwo w znalezieniu idealnego rozwiązania dla Ciebie. Nasi eksperci potrafią dopasować urządzenie oraz oprogramowanie idealnie do Twoich potrzeb.
 • Obsługa posprzedażowa
  Zapewniamy wsparcie na każdym etapie naszej współpracy, również po zakupie. Jeśli na etapie użytkowania naszych rozwiązań pojawią się jakieś pytania lub wątpliwości, nie wahaj się, skontaktuj się z nami.   
 • Uproszczony proces ponownych zakupów
  Jeśli jesteś już naszym klientem, ponowne zakupy to nic prostszego. Twój osobisty opiekun przedstawi kolejne oferty bez zbędnej papirologii. 
 • Szybka realizacja zamówień 
  Działamy tak, aby każde zamówienie od wysłania formularza kontaktowego po odbiór produktów przebiegał jak najkrócej.

Zespół

B2B Sales Manager
Piotr Dębiec
B2B Sales Manager
Armen Akopian
B2B Sales Manager
Grzegorz Biela
B2B Sales Manager
Michał Stefański
If you did not find an answer to your question, contact us.
F.A.Q.
Jeżeli nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytania, skontaktuj się z nami.
F.A.Q.

KONTAKT

Jeżeli nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytania, skontaktuj się z nami.


+48 506 843 560


g.biela@acean.pl

m.stefanski@acean.pl

p.debiec@acean.pl

a.akopian@acean.pl


ACEAN.PL

Ul. M. Slowikowskiego 81c, bud. h4, 05-090 Raszyn

* Administratorem danych osobowych jest Acean.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Raszynie, właściciel marki Acean.pl, adres: 05-090 Raszyn ul. Słowikowskiego 81C, e-mail: info@acean.pl, telefon: 451 600 609, (Administrator). W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych, w tym ich profilowaniu.
Acean.pl spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Raszynie (05-090) przy ulicy Słowikowskiego 81C, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st Warszawy – Warszawa XIII Wydział Gospodarczy pod numerem KRS 0000966060, NIP 5342649628. Wysokość kapitału zakładowego 1 000 000 zł.